Resurse umane

RESURSE UMANE

CONDUCEREA ȘCOLII GIMNAZIALE COMUNA BRAZI

DIRECTOR:  Coțac Leonard Constantin
DIRECTOR ADJUNCT: Ilie-Gherson Gheorghe

CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE

Componența Consiliului de Administrație

Numele și prenumele Calitatea în Consiliu de Administrație
Coțac Leonard Constantin-director Președinte Consiliului de Administrație
Ilie-Gherson Gheorghe-director adjunct Membru –reprezentant Cadre didactice
Preda Daniela- profesor Membru –reprezentant Cadre didactice
Stoica Laura -profesor Membru –reprezentant Cadre didactice
Sârbu Ana-profesor Membru –reprezentant Cadre didactice
Popescu Raluca -profesor Membru –reprezentant Cadre didactice
Tudor Nicolae Membru-reprezentant al Consiliului Local
Costea Mihalache Marian  Membru-reprezentant al Consiliului Local
Stan Ionuț Cătălin Membru-reprezentant al Consiliului Local
Crăciun Andreea Membru-reprezentant Primar
Ioniță Maria Membru- reprezentant al Consiliului Reprezentativ al Părinților
Vâlcea Eremia Membru- reprezentant al Consiliului Reprezentativ al Părinților
Hurjuiu Georgiana Membru- reprezentant al Consiliului Reprezentativ al Părinților
Diac Simona -profesor Observator- Lider Sindical
Buriac Andreea -profesor Secretar
CONSILIUL PROFESORAL

Componența Consiliului profesoral

Nr. Nume si prenume Functie Disciplina predată 
1 Cotac Leonard Constantin Director/profesor  Matematica
2 Ilie-Gherson Gheorghe Director adjunct/Profesor Educatie Tehnologica
3 Bucur Nicolae George Profesor Educatie Fizica si Sport
4 Chiriacoglu Ruxandra Madalina Profesor Limba si Literatura Romana
5 Constantin Florina Mariana Profesor Limba si Literatura Romana
6 Cristea Ana Maria Profesor Biologie
7 Damienescu Alina Mihaela Profesor Limba Franceza
8 Dan Elena Luminita Profesor Limba si Literatura Romana
9 Diac Simona Profesor Educatie Fizica si Sport
10 Dobre Emilia Ana Maria Profesor Geografie
11 Ene Andreea Cornelia Profesor Limba Engleza 
12 Gradinaru Simona Florentina Profesor Limba Engleza 
13 Gusa Camelia Profesor Fizica – Chimie
14 Ibanescu Maria Adina Profesor Matematica
15 Istudor Stefanel Profesor Istorie
16 Matei Georgian Raducu Profesor Educatie Fizica si Sport
17 Maxim Stan Profesor Fizica – Chimie
18 Moga Georgiana Profesor Informatica si Tic
19 Neicu Anca Raluca Profesor Educatie Civica
20 Parauta Dana Emilia Profesor Matematica
21 Petre Laura Rodica Profesor Istorie
22 Radu Mircea Ionut Profesor Religie
23 Radu Raluca Stefania Profesor Limba Engleza 
24 Radu Viorica Madalina Profesor Religie
25 Sarbu Ana Maria Profesor Limba Engleza – Franceza 
26 Stoian Corina Ana Maria Profesor Limba Franceza 
27 Stoica Gabriela Laura Profesor Educatie Muzicala
28 Tomescu Costina Profesor Limba si Literatura Romana
29 Tronaru Dorel Leontin Profesor Geografie 
30 Trusca Emilian Valentin Profesor Educatie Plastica
31 Ungureanu Elena Profesor Matematica
32 Vladuta Alina Profesor Biologie
33 Pirvu Ionel Învățător  
34 Antonescu Ana Învățătoare  
35 Botea Georgiana Alina Învățătoare  
36 David Daniela Georgiana Învățătoare  
37 Dinu Rahela Natalia Învățătoare  
38 Dumitru Luminita Crenguta Învățătoare  
39 Ghita Ioana Adriana Învățătoare  
40 Govor Mihaela Învățătoare  
41 Lisita Luisiana Andreea Învățătoare  
42 Marin Madalina Învățătoare  
43 Niculaie Mariana Alexandra Învățătoare  
44 Popescu Elena Raluca Învățătoare  
45 Preda Daniela Învățătoare  
46 Sanda Violeta Mariana Învățătoare  
47 Sima Cristina Învățătoare  
48 Stan Oana Madalina Învățătoare  
49 Stoicescu Anca Magdalena Învățătoare  
50 Şerban Georgiana Învățătoare  
51 Bolboaca Elena Educatoare  
52 Buriac Andreea Lavinia Educatoare  
53 Draghici Elena Mihaela Educatoare  
54 Dutu Mirabela Nicoleta Educatoare  
55 Fumea Elena Educatoare  
56 Iancu Adela Roxana Gabriela Educatoare  
57 Nica Adelina Crisanda Educatoare  
58 Popa Luminita Educatoare  
59 Vasile Lavinia Educatoare  
60 Vlad Constanta Educatoare  
Meniu